Nėra nieko geriau kaip naujų pratimų pristatymas. Štai penki netikėti perliukai, kuriais pasidalino Kris Gethin. Jie paįvairins krūtinės pratimų rutiną ir atneš daug teigiamo skausmo.

Nenustojau būti treniravimosi studentu net perkopęs pradininko stadiją. Praleidau paskutinius 18 savo gyvenimo metų būdamas raumenų auginimo mokiniu. Jeigu dar yra koks nors pranašumas, kurį galima gauti, tebeieškau jo sporto salėje, virtuvėje, ir apskritai – gyvenime.

Bet sutelkime dėmesį sporto salei – būtent krūtinės treniravimui. Vienas dalykas, kurį išmokau labai senai yra tai, kad „kiek išstumi?” ir „kokio dydžio tavo krūtinė?” yra du labai skirtingi klausimai. Negalima sakyti, kad stūmimai yra blogas pasirinkimas norint tobulinti krūtinę. Bet istorija ties šia vieta tikrai nesibaigia.

Asmeniškai, mėgstu treniruoti krūtine klasikiniais pratimais palikdamas šiek tiek vietos įvairovei. Štai penki pratimai, kuriais pasikliaunu norėdamas mankštinti savo krūtinę. Pasirinkite vieną, ir pradėkite nedelsiant.

  1. Kūno Krūtinės Musė

Šis papildomai sunkus klasikinio pratimo variantas pasipriešinimui pasitelkia jūsų kūno masę, o ne išorinį svori. Tačiau nesitikėkite, kad bus lengva, lyg darytumėte atsispaudimus.

Jums reikės dviejų apvalių svarmenų, kurie yra įtaisyti lėkštėse su besisukančiomis rankenėlėmis (jokių heksagonų), kadangi jie ridensis ant žemės. Kaip alternatyvą galite naudoti kelias EZ-curl kartis su keliomis lengvomis lėkštėmis. Jeigu yra galimybė, galite naudoti grindų „slaiderius” ar baldų „judintojus”. Tiesą sakant, galite tiesiog padėti savo rankas ant kelėtos rankšluosčių, jeigu jūsų grindys yra pakankamai lygios.

Nesvarbu, ką pasirinksite, pradėkite pratimą atsispaudimo pozicijoje laikydami svarmenį abiejose rankose ant grindų tiesiogiai po savo pečiais. Išskieskite pėdas, kad jūsų pagrindas būtų stabilus. Nuo to momento iš lėto leiskite svarmenims riedėti į išorę. Jūs efektyviai pamėgdžiojate musės judesius. Kuo plačiau atliksite pratimą, tuo jūsų kūnas artės arčiau grindų. Pasirinkite kuo didesnį įmanomą plotį kol nebegalėsite. Tada suspauskite savo krūtinės raumenis ir gražinkite rankas į pirminę poziciją. Kartokite pratimą.

Išlaikykite savo liemenį ir kūno branduolį puikios formos. Neleiskite savo nugarai ar užpakaliui pakilti į viršų spaudžiant rankas vieną prie kitos. Šis pratimas yra puikus užbaigimas krūtinei.

  1. Nuosmukio Presas Pasinaudojant Prisitraukimu

Tikriausiai apie šį pratimą niekada nebuvote pagalvojęs. Bet jeigu negalite treniruotis dėl traumos, ar tiesiog norite atlikti vienašališkus pratimus, tikrai turite iš ko rinktis.

Naudoju kitą savo ranką tam, kad stabilizuočiau viršutinę kūno dalį. Taip tikrai jaučiasi tempimas, kurį suteikia treniruoklio atsvaras. Nuosmukio kampas tikrai dosnesnis apatinei krūtinės daliai, tačiau neklyskite, dirba visa jūsų krūtinė.

  1. Atsispaudimai Su Svoriu

Atsispaudimai su svoriu yra puikus būdas paversti ir taip gerą pratimą dar geresniu. Norėdamas apsunkinti krūtinės, ypatingai viršutinės, raumenis, atlieku pratimą susilenkęs, o mano pėdos yra uždėtos pakankamai aukštai ant suoliuko. Ši pozicija suteikia kitokio pobūdžio įtampą krūtinės raumenims, o ta įtampa yra tikrai efektyvi.

Jums reikės žmogaus, kuris padės švelniai uždėti lėkštes ant jūsų nugaros kai būsite reikiamoje pozicijoje. Galbūt jis galėtų jas laikyti, kol atliekate pratimą. Taip pat galite pabandyti pratimo metu nuimti ir po to vėl uždėti vieną iš lėkščių, taip nuvargindami raumenis.

  1. Nuolaidžios Virvės Musė

Pačios „musės” nėra kažkas nuostabaus ar unikalaus, tačiau jeigu naudosite virvę vietoj svarmenų, jūsų raumenys bus stimuliuojami unikaliu būdu. Priešingai negu svarmenys, virvė užtikrina pastovų įtempimą nuo apačios iki viršaus, o vietos, kuri ilsisi, paprasčiausiai nelieka.

Mano mėgstamiausia pratimo forma yra atliekama ant nuolaidos suoliuko. Taip dirba mano viršutiniai krūtinės raumenys. Skirdamas dėmesį viršūnės susitraukimui, galiu padėti tobulinti ta „plyšį”, esanti krūtinės viduryje.

  1. Kryžminis Aukštas Skriemulys Naudojant Nuosmukio Virvę

Įprasti kryžminiai pratimai su virve yra gerai, tačiau reikia viska paįvairinti. Mėgstu viską paaukštinti, tad mano rankos nusileidžia šiek tiek žemiau bambos o ne priešais mane. Jeigu kada nors matėte pozą, kurią atlieka ant scenos užlipę kultūristai, mosto pabaiga šio pratimo metu beveik atitinka tą pozą. Iš savo patirties galiu pasakyti, kad ši versija leidžia kaip reikiant suspausti vidinius ir apatinius krūtinės raumenis.

Pridedami papildomo svorio naudos nesulauksite. Šio pratimo esmė yra įtempimai ir stiprus spaudimas, o ne dėmesys svoriams.

0 Comments

Leave a reply

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

*

CONTACT US

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Sending

©2023

Log in with your credentials

Forgot your details?